משטחי בטיחות

התקנת משטחי בטיחות מגומי או מספוג נהייתה פופולרית מאוד בשנים האחרונות.
התקנת המשטחים באזורים כגון גני משחקים של ילדים ומתקני כושר בפארק מונעת חבלות ופציעות לילדים ותינוקות.
לאחרונה ניתן לראות כי רוב גני המשחקים נבנים מראש עם משטחי בטיחות וכך גם בגני המשחקים הישנים, בגני הילדים,
במוסדות החינוך ומתחמי הספורט השונים- מותקנים משטחי בטיחות העומדים בתקנים.

משטחי בטיחות הנמכרים אצלנו באלה פרויקטים , עומדים בתקן הישראלי ומיוצרים מהחומרים הכי איכותיים בשוק. ניתן להתקין משטחי בטיחות מתחת לדשא סינטטי, או להתקין אותם ללא כיסוי.
המשטחים מעניקים הגנה יוצאת דופן מפני פגיעות וספיגת אנרגיה.

משטחי בטיחות -תחלופה בריאה ובטוחה

את החול החליפו לנו משטחי בטיחות בשילוב עם דשא סינטטי צבעוני ושמח, אשר מהווה גורם מפתח, המונע פציעות בגלל נפילות בגני שעשועים, לא רעיל וידידותי לסביבה, עם קצב ניקוז מעולה של מים ואורך חיים ויציבות ארוכים.
החול שהיה כה אהוב התגלה על פי מחקרים רבים כגורם משמעותי לתחלואה בקרב ילדים בגני משחקים.
במחקרים עלו תוצאות מדאיגות של חיידקים וזיהומים נוספים בחול ובסומסומית. הבטון לעומת זאת, מסוכן לילדים ועלול לגרום לפציעות חמורות בנפילות קלות ובעיקר בנפילות מגובה רב.
משטחי בטיחות נמצאו כפתרון נקי וסטרילי לסביבת הילדים, הניתן לניקוי ושטיפה על ידי זרם חזק של מים עם סבון ועמיד לאורך זמן רב.

משטחי בטיחות עם דשא סינטטי

עד לא מזמן, היו מתקינים משטחי בטיחות לבד או עם דשא סינטטי ירוק. עם העלייה הגוברת בביקוש לדשא צבעוני לגני משחקים אינטראקטיביים לילדים,
לגני הילדים עצמם ושאר מוסדות החינוך והספורט, החלו לייצר ולהתקין יותר ויותר משטחי בטיחות עם דשא צבעוני. הדשא הצבעוני יוצר עניין ומשחק ומותקן בצורות שונות, על מנת להגדיר אזורי משחק וספורט שונים ומהנים.

יתרונות משטחי בטיחות

משטחי בטיחות מאפשרים ליצור אזורי משחק נקיים מחול, חצץ, מזיקים נוספים וגללי בעלי חיים. ניתן לנקות את משטחי בטיחות בקלות על ידי מפוח עלים, שואב אבק, מטאטא כביש וזרם חזק של מים עם סבון.
היתרון הבטיחותי הבולט הוא כי משטחי הבטיחות מרככים נפילות ומכות הקורות באופן טבעי, כאשר ילדים משחקים ומשתוללים בסביבת גני המשחקים.
ייצור משטחי בטיחות מתגאה בהיותו ממוצרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה ואינם דורשים תחזוקה ושימוש במשאבי טבע רבים, כגון השקייה.
ישנה עמידות גבוהה לכלל משטחי בטיחות בפני תנאי מזג אוויר קשים, כגון, גשמים- ישנו ניקוז מובנה במשטחים, קרינת UV מהשמש- הם עמידים בפני שמש חזקה וצבעם לא דוהה.
בנוסף, לכל משטחים אלו עמידים בפני דלקה ומיוצרים מחומר מעכב בעירה ועומדים בתקן- הם לא רעילים.
מרבית משטחי בטיחות מיוצרים ממגוון רחב של חומרים, ניתן למצוא הרבה דגמים מספוג או גומי והעובי המקובל שלהם נע בין 20-40 ס"מ.
האהדה למשטחים נובעת גם עקב קלות ההתקנה וההתאמה למשטחים רבים.

משטחי בטיחות – איך מתקינים?

חשוב להתקין משטחי בטיחות על ידי בעלי מקצוע מיומנים ואמינים. ניתן להתקין את המשטחים על מגוון שטחים משתנים כגון חול, סומסומית וחצץ, אדמה ובטון.
כל היופי הוא שאין צורך במשטח אחד על מנת להתקין אותם כגון- בטון, כך תוכלו להתקין משטחי בטיחות בכל מקום אשר יש בו צורך.
נשמח לייעץ ולהעניק לכם שירות מקצועי, ואמין עם המון ניסיון בתכנון, בחירה והתקנת משטחי בטיחות ודשא סינטטי.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.